- SPRZEDAM SKLEP brak możliwości rejestracji

- 794064265 brak możliwości zakupu produktu

- koszyk tylko do prezentacji zakupów

Kategorie

OGee - Wibrator wyginany - Twistee G-Vibe

EP_4646

Wyprzedaż!

107,19 zł

Przelewy24
Przelewy24

Wielozadaniowy wibrator z możliwością wyginania.

 

Jego innowacyjny design pozwala na zginanie i wyginanie by dokładnie dopasować do każdych anatomicznych właściwości i seksualnych potrzeb chwili.

 

Pozwala się kształtować, tworząc kilka rożnych form przeznaczonych do wyrafinowanej stymulacji. Odpowiednio wygięty pozwala na użycie nawet w czasie stosunku!

 

Jego mocne wibracje, płynące z trzema różnymi prędkościami, doskonale trafiają w pożądane miejsca. Ponieważ końcówki poznaczone są rzędami wypustek stymulacja jest jeszcze większa i intensywniejsza.

 

Dzięki możliwości wyginania z tego wibratora można zrobić dokładnie dopasowany co potrzeby chwili i indywidualnych preferencji. Można wygiąć go tak by stymulował jak klasyczny a można skierować go bardziej na punkt G. Doskonale będzie też pobudzał łechtaczkę.

 

Co więcej jeśli zostanie zgięty w kształt litery U można wprowadzić go do waginy i pozostawić w trakcie stosunku. Jest na tyle płaski, że nie stanowi to problemu a będzie dodatkowym bodźcem dla kobiety jak i mężczyzny. W tym czasie druga końcówka pobudzać będzie łechtaczkę, co sprawi, że stopień rozkoszy bardzo wzrośnie. W takim kształcie można również używać do masturbacji bez udziału rąk.

 

Wibracje są odczuwalne pod każdym kątem i każdym miejscem wibratora a dzięki pokrywającym powierzchnię wypustkom są wyjątkowo przyjemne. Doskonale leży w dłoni a możliwość wyginania pozwala na naprawdę wygodną stymulację.

 

Ten model wibratora ma wiele twarzy i oferuje ci wiele sposobów na rozkosz.

 

Specyfikacja:

- wyginany

- wodoodporny

- zasilanie baterią AG13

- nie zawiera lateksu ani ftalanów

 


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją opinię

OGee - Wibrator wyginany - Twistee G-Vibe

OGee - Wibrator wyginany - Twistee G-Vibe

Napisz swoją opinię

Polecamy inne produkty z tej kategorii: